Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Amzi Manii - Jetim Pa Bab  (Feat. Yll Idrizi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/06/2016

2016-06-15T15:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jetim Pa Bab" kënduar nga Amzi Manii.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Amzi Manii i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Amzi Manii:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet