A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ana Golja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ana Golja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Canadian teen actress Ana Golja currently stars as Liz in The Hub's original mini series, "Clue," as well as the lead role of Laney in "What's Up Warthogs" on the Family Channel and Disney XD Canada. A cross between Katie Holmes and Selena Gomez, Ana was born in Toronto on January 31st 1996. At the age of 5, Ana started to dance, and her love for performing grew stronger as she grew older. She began acting at the age of 9, and landed her first au...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Silvana Rusi

Arinda Gjoni

Donjeta Morina

Besa Krasniqi

Elia

Eronida

Edea Demaliaj

Rinna

Saelma

Sheila Haxhiraj


Tags: Ana Golja, Muazana

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019