Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anahi - Anclado En Mi Coraz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Poco a poco te metiste en mi vida
Alumbrando como antorcha encendida
Como flecha te clavaste en mi carne
Te volviste imprescindible como el aire

Te acercaste con sonrisa inocente
Como niño que precisa algo urgente
Hoy tu nombre está marcado en mi pecho
Con la marca de tu boca caramelo

Vives aquí... aquí en mis sueños
Tomas de mí lo que tú quieres
Soy para ti sin condición
Estás anclado... anclado en mi corazón

Al igual que el chocolate caliente
Sorbo a sorbo voy bebiéndote siempre
Reconozco que tú me vuelves loca
Y que pierdo el horizonte si me tocas

Vives aquí...Nuk kemi video për këtë këngë.


Anahi
Publikimi: 01/01/2007


Anahi - Anclado En Mi Coraz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anclado En Mi Coraz".
3. Video është e këngës "Anclado En Mi Coraz", por nuk këndohet nga Anahi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anahi:


Komente 0