Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anahi - Enamorandome Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


tu con tu vida yo con a mia por dos caminos oh tan distintos y enternamente enamorados el amor
cuanto e pasado y cuanto e buscado
para encontrate cuando ya es tarde k yo te ame y tu me ames k mas da

k cruel destino es el amor fuera del tiempo es desangrarse con tener sentimientos como dos gotas k llevadas x el viento van a destiempo asi es el desencuentro

keda el consuelo del k tu existe y aunk prohibido vistes sentido a tantas cosas k en la vida yo soñe y mientras tanto nunca te olvides tu con tu vida yo con la mias recordaremos para siempre este amor

k cruel destino es el amor fuera del tiempo es desangrarse con tener sentimientos como dos gotas k llevadas x el viento van a destiempo asi es el desencuentroNuk kemi video për këtë këngë.


Anahi
Publikimi: 01/01/2007


Anahi - Enamorandome
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enamorandome".
3. Video është e këngës "Enamorandome", por nuk këndohet nga Anahi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anahi:


Komente 0