A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anakonda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Anakonda është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Nëntor 2005, Anakonda merr pjesë në Nota Fest 2005 me këngën "Te Jetosh Si Duash". Në Maj 2007, Mirsa & Anakonda marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "S'Rrihet Pa Ty". Në Maj 2013, Anakonda merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "I Like You Girl", në bashkëpunim me Anila. Në Maj 2014, Anakonda merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Te Gjithe E Dojn". Në Dhjetor 2014, Anakonda merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Ajo E Din", në bashkë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Danny Boy

Lil Ami

Rron KRZ

Bigg V

Ummet

Oran G

Xhema Aka Jemayli

Agon Nimani

Legjenda

Erson Shabani


Tags: Anakonda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019