Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anarchy

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Anarchy është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe heavy metal. Grupi Rock Anarchy perbehet nga: Jocelyn Rama (Vokal/Bas/Organ), Vivian Rama (Lead gitare), Arber Neziri (Gitare ritmike) dhe Edri Kraj (Bateri). Në Maj 2008, Anarchy marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Engjej". Më datë 17 Shkurt 2010, Anarchy publikojnë videoklipin "Eshte Vetem Nje Loje". Me këtë këngë, Anarchy marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 9 në vitin 2010....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Purgatory

Wild Feeling

Dissaster's

Rapmakkers

Creators

Real Stars

Grupi Junior

Psychos

Ujqit

Jet

Tags: Anarchy, Anarki


Komente mbi këtë artist