Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anatema

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Anatema është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Anatema eshte rock-grup i formuar ne vitin 2007 nga Prizreni. Fillimisht ata kane bere muzike ne lokale te ndryshme te qytetit te Prizrenit dhe per here te pare ne menyre ka qene ne koncertin ROCK LIVE i mbajtur ne Prizren, ku Anatema performon me kengen Ku je ti e cila eshte kenga e pare e incizuar e ketij grupi. Antaret: Edmondi – Vokal dhe Gitare ritmike Niki – Gitare Edini – Bas gitare Armondi – Bateri Në Maj 2008, Anatema marrin pj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Black Storm

Jericho

Red Dog

Curlies

Pinkmetal

Akullthyesit

Grupi Simbol

Permit Of Stay

Sunrise

Haliband

Tags: Anatema


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet