Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anda School Raptology

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4
Anda School Raptology është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Kthjellu

Minatori

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

7me7

Kadenca Dhe Naseri

Tempulli G

Madd Dogs

Tags: Anda School Raptology, Anda Skull Raptology, Andaschool Raptology, Anda'skool Raptology, Saggi, Anda ' Skool


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet