Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Bajraliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Andi Bajraliu është një këngëtar dhe instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Andi Bajraliu që në fëmijëri luan me KLARINET dhe SAKSOFON. Më datë 26 Korrik 2020, Andi Bajraliu publikon videoklipin "Albanian Mashup 2020". Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Taulant Bajraliut

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luki

Halil Gashi

Venis Agaj

Molos Mucolli

Jetmir Lubovci

Bnassty

Lorent Mataj

Visinjo

Edis Dogani

Looli

Tags: Andi Bajraliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet