Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi & Artina - Potpuri (Gezuar 2022) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kang 1 :
Artina:
Luj, luj edhe shloj flakt fijes flie
Luj, luj gith tash shoqet ti ta lakmie
Me pas ti tjerat me vallzu, moti kishe dal me ti me lu,
Veç po tuten me un kras me ty.
Andi:
Je ma e mira, je ma e mira, na tranove sonte krejt
Je ma e mira, je ma e mira, me njet strem e me fol drejt.
Ky tekst u dërgua nga Xheneta

Andi & Artina - Potpuri (Gezuar 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2022)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2022)", por nuk këndohet nga Andi & Artina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Bajraliu:


Komente 0