Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Bajraliu - Amaneti I Dashnisë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur mendoj kon e ka dasht
E kon afër e kam pas

Bota le t'shkatrrohet qielli le t'coptohet
E këtë zemër le të m'plas x2

Ref:
Amaneti i dashnis s'harrohet
Duhet me rujt si syt

Un jetën ta fala e kurban tu bana
E ti kurr me dasht ske dit x2

Prej fillimi kam gabu
Se dashnia m'kish qorru

Ftyra e pafajshme e zemra tradhtare
Shpirtin në fyt ma patën pru x2

Ref:
Amaneti i dashnis s'harrohet
Duhet me rujt si syt

Un jetën ta fala e kurban tu bana
E ti kurr me dasht ske dit x3


Ky tekst u dërgua nga  MiraLamaAndi Bajraliu
Publikimi: 26/05/2023
Teksti: Ejup Shabani
Video Produksioni: Dream Films
Muzika & Orkestrimi: Egzon Bajraliu & Astrit Osmani
Studio: Antax StudioAndi Bajraliu - Amaneti I Dashnisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amaneti I Dashnisë".
3. Video është e këngës "Amaneti I Dashnisë", por nuk këndohet nga Andi Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Bajraliu:


Komente 0