Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Mezini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Andi Mezini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 17 Dhjetor 2019, Andi & Njomza Mezini publikojnë videoklipin "Shqiperine E Dua". Teksti i këngës u shkrua nga Kujtim Aliu, ndërsa orkestrimi u punua nga Arti Rec. Më datë 9 Tetor 2020, Andi Mezini publikon videoklipin "Aman". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Chipsi. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Meti (Muhamet Berbatovci)

Agron Pefqeli

Ali Gërguri

Arif Murati

Sead Asllani

Granit Hyseni

Duchi

Fatmir Elezi

Sokol Koçi

Yll Sufaj

Tags: Andi Mezini


Komente mbi këtë artist