Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Mezini - Potpuri 2019 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(2x)
Nusja jon e bukur e bukur
e bukur shkon e vjen
si flutur si flutur si flutur

(2x)
Nusja jon e madhe
e madhe e madhe
hajde hyn ne valle
ne valle ne valle

(2x)
Jena gzu moj jena gzu
jena ba me fluturu

(2x)
Fluturojm e shkojm perpjet
na lulijen vet e kena gjet

(2x)
Jena gzu moj jena gzu
jena ba me fluturu

(2x)
Fluturojm e shkojm nhava
na lulijen vet e kena pa

Lulijen lulijen na e kem kunat (2x)
e murr vllau jon e paska pas nafak (2x)

Hajde vllau jon hajde mashalla (2x)
Sonte tkena ba dhanderr me nuse perkrah


Ky tekst u dërgua nga BB


Nuk kemi video për këtë këngë.


Andi Mezini
Publikimi: 03/06/2019


Andi Mezini - Potpuri 2019
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2019".
3. Video është e këngës "Potpuri 2019", por nuk këndohet nga Andi Mezini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Mezini:


Komente 0