A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Andi Qereti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Andi Qereti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Mars 2019, Andi Qereti publikon videoklipin "Bambina". Muzika e këngës u punua nga Dabesst, teksti u shkrua nga Andi Qereti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Dabesst....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mevlud Rahimaj

Agon Latifi

John Tilio

Lory B

Frenkli Vjero

Rod

Arian Gollopeni

Leonardo Gashi

Toli

Gust Gjeci


Tags: Andi Qereti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019