A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Andi Shkoza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Andi Shkoza është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. U lind e u rrit ne Tirane ne familjen e tij tiranase. Statusi i martuar dhe baba. Fama e tij u rrit ne vitet 2000 me albumet e tij te famshme me kenge mjaft te pelqyeshme. Andi Shkoza është këngëtar i muzikës së lehtë dhe muzikës popullore qytetare. Karriera e tij ka nisur rreth shume vite më përpara duke sjellë për publikun këngë Hite për kohën kur janë publikuar. Në vitin 2003, Andi Shkoza publikon albumin "Per Ty E Dashur". Më datë 8 Pri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Per Ty E Dashur (2003)

Albumi I 2- Te

Akoma Te Dua

Zemra I Ka Fajet

Jetoj Me Shprese


» Dërgo Një Këngë »

Bjondine Lajkatare
Taka Taka
Egosite
Mos Shko
Mos E Thyej Zemren
Shuje Zemer
Limoni Me Sheqer


Artistë Të Ngjashëm:

Altin Basho

Edmond Nikolla

Artan Kola

Evans Rama

Gjergj Hila

Alfred Meço

Selim Paja

Devis Xherahu

Prince Double H

Agim Poshka


Tags: Andi Shkoza

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019