Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Andi Shkoza - Ej Mulate

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ej Mulate".
3. Video është e këngës "Ej Mulate", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Andi Shkoza - Ej Mulate  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Albumi I 2- Te"

Komente

Asnjë Koment

16/03/2009

2009-03-16T12:37:56+00:00Me flasin mua njerezit:
"Gjej ti nje tjeter,
Jo ti me mualten mos kalo ti jeten."

(4 here)
Ej Ej mulate e imja ti je.

Grindem une, une me prinderit
sa permend une emrin tend
etu ne shtepine tone mulatja s'ka vend.

(4 here)
Ej Ej mulate e imja ti je.

Rri une ne lokal i pire shkoj ne shtepi
dhe mamaja shume me flet
"Çfare ben eshtu mor bir?"

(4 here)
Ej Ej mulate e imja ti je.

Me flisni sa te doni
une mendjen nuk e ndrroj
vetem me mulaten une jeten do kaloj.

(4 here)
Ej Ej mulate e imja ti je.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet