Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Andi Shkoza - Emigrimi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Albumi I 2- Te"

Komente

Asnjë Koment

16/03/2009

2009-03-16T12:37:56+00:00(çdo strofe dy here)

Alo Alo ti ne telefon duke vajtuar
me harro i dashur me nje tjeter jam fejuar.

Hej nana, hej nana hej
a ky emigrimi im mallkuar qoft per jete.

Ike ti larg atje ne dhe te huaj
i harrove te gjithe ti me harrove dhe mua.

Hej nana, hej nana hej
a ky emigrimi im mallkuar qoft per jete.

Perse ti e dashur u fejove me nje tjeter
peng ne zemren time te kam per gjith jeten.

Hej nana, hej nana hej
a ky emigrimi im mallkuar qoft per jete.

Mallkuar qofte per jete!


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet