Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Andi Shkoza - U Rrite Nga Puthjet E Mia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Këngë e albumit:

"Albumi I 2- Te"

Komente

1 🔥

25/05/2009

2009-05-25T18:41:37+00:00O Stela nanana, o Stela nanana
O Stela nanana, o Stela nanana

U rrite ti moj Stela
Ti u zbukurove
Me nje tjeter ti dashurine fillove
Ti me mua kaloje mire
Ti plotesoja te gjitha
Çfare kishe deshire
Dhe une fatkeqi i zhytur ne mendime
Si me la eshtu e dashura ime
Dhe une fatkeqi i zhytur ne mendime
Si me la eshtu e dashura ime

(2 here)
Nje lule kaq e vogel
E rritur me kujdes
E ujisja ate çdo mbremje
E puthja çdo mengjes

O Stela nanana, o Stela nanana
O Stela nanana, o Stela nanana

(2 here)
U rrite ti moj Stela
Nga puthjet e mija
U bere vajze e bukur
Ti loz nga dashuria.

O Stela nanana, o Stela nanana
O Stela nanana, o Stela nanana

(2 here)
E doja fort ete lule
Me donte ajo si syte
Por shpejt me harroi
Dashuroi nje te dyte.

O Stela nanana, o Stela nanana
O Stela nanana, o Stela nanana


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet