Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Andi Shkoza - Xheni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xheni".
3. Video është e këngës "Xheni", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Andi Shkoza - Xheni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Albumi I 2- Te"

Komente

Asnjë Koment

30/01/2014

2014-01-30T13:03:40+00:00(çdo strofe dy here)

As tre muaj s'kishin kaluar
Qe ushtar une kisha shkuar

Por ja nje dite lajmi me erdhi
Qe e dashura ish fejuar

Nje leter ajo dergoi
Qe te qaj une te therras, o Xheni
Dy tri fjale ajo me shkroi
"Mos shpreso, me harro"

Ej ou ou Xheni u nanuna
Jee ou ou Xheni u nanuna
Jeeee ooo oo Xheni

Nuk e di cfar do te besh
Kur ne dasem do te vij, o Xheni
Ti e veshur me te bardha
Ndersa uneÂ… kostum te zi

Ej ou ou Xheni u nanuna
Jee ou ou Xheni u nanuna
Jeeee ooo oo Xheni

A e di çfare te kam sjellur
Te kam sjelle nje medaljon, o xheni
Qe dikur ti ma ke falur
Eja na merreÂ…
Jepja atij qe ke perkrahur, o Xheni

Ej ou ou Xheni u nanuna
Jee ou ou Xheni u nanuna
Jeeee ooo oo Xheni


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet