Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Andi Shkoza - Jetime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Jetoj Me Shprese"

Komente

Asnjë Koment

08/03/2013

2013-03-08T01:22:48+00:00(Çdo strofë dy herë)

Se nje nate une me kitare,
kur u nisa te kendoj
per ata dy syte e zi
qe aq shume i dashuroj.

jetime, jetime
sa shpejt qe hyre ti ne zemren time.

Nje dite ne rruge une po kalonja
shoqen e saj moj un takova,
ajo me tha,
jetimja iku dhe te la.

jetime, jetime
sa shpejt qe hyre ti ne zemren time.

Ah kta dy sy, jo kurre une si harroj
nuk e di se nga kane ikur,
jo nuk di nga ti kerkoj.

jetime, jetime
sa shpejt qe hyre ti ne zemren time.


Ky tekst u dërgua nga ridi
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet