Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - A Te Kujtohet Ajo Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  9

Hena e plote ne qiell sa po kish dal
dhe une i vetem po rrija ne ballkon x2

Me fishkellim mo marrnje melodi un sot per ty , jo ti s`po del , jo ti s`po del , jo ti s`po del x2

A te kujtohet ajo nate kur ishim bashk , ate kujtohet ti me premtove te emblen dashuri x2

Po ti nuk deshe se prindrit te donin me feju ne syte e tu dy pika lot kishin
dy pika lot kishin piku x2

A te kujtohet ajo nate kur ishim bashk takat e kepuceve trokisnin mbi asfalt
A te kujtohet ajo nate kur ishim bashk takat e kepuceve trokisnin cike cak

Tani qe pres ato mos i degjoj por jo jo jo , jo si harroj , jo si harroj un si harroj

jo si harroj jo si harroj un si harroj


Ky tekst u dërgua nga Klevis DociAndi Shkoza
Publikimi: 29/04/2013


Andi Shkoza - A Te Kujtohet Ajo Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Te Kujtohet Ajo Nate".
3. Video është e këngës "A Te Kujtohet Ajo Nate", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0