Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Andi Shkoza - Zemra I Ka Fajet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Zemra I Ka Fajet"

Komente

Asnjë Koment

27/09/2007

2007-09-27T14:43:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra I Ka Fajet" kënduar nga Andi Shkoza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Besim Morina. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

nuk mjaftojn vetem fjal 2ref
qe sme the de dua
qdo dit eme shum
oo me mungon mua

kur ky nuk ma mall
lot me shkojn si lum
zemra ika fajet
oo qe rri tash pa gjum

2ref
kjo natë po kalon
eun rri me shpres
i yti dot jem
deri sa te vdes

4reff
kur ky nuk ka mall
lot me shkojn si lum
zemra ika fajet
oo qe rri tash pa gjumMë Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet