Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Andin Randobrava - Kjo Nate  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"5 Mega Yjet"

Komente

Asnjë Koment

04/10/2012

2012-10-04T11:23:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Nate" kënduar nga Andin Randobrava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Baba Li - Kjo Nate

sa e gjat duket nata pa ty.
shum e shkurt kur ja nis me kercy.
avash avsh ti po vjen dhe ofrohesh.
er bass ty po te ben te exitohesh.

ajo me cuka vjen dhe ofrohet
syt e saj po me bejne qe tlargohem
idashuri jot xhelozon
ti per mu as nuk vlen as nuk bon

Arta Bajrami - Kjo Nate

Arta:
E zez eshte dhe kjo nat
Dhe gjdo dit pa ty e gjat
E zez gjdo gje e bardh
Rreth meje kurr se pran shtrengat
Tash athu ku je ti
Qfar ben tani ti
Me kend ver ti pi
Gjdo gje zi

E zez esht dhe kjo nat
Kur je n'vetmi
E zez gjdo gje e bardh
Kur s'je ktu ti

Don arbas:
Per mu gjdo sen o mrapsht
Jete te thjesht qe kur te lash
Per mu nje gje te mbash
Premtim per ne dhe mos te qash
T'pres edhe pse e di
Te kthehem tek ti
Dashni per mua a ki
Tash s'ka rendsi

E zez eshte dhe kjo nate
Kur je n'vetmi
E zez gjdo gje e bardh
Kur s'je ktu ti

e zez esht dhe kjo nat
kur je n'vetmi
e zez gjdo gje e bardh
kur sje ktu tii

ref.. e zeze......
Më Shumë Këngë Nga Andin Randobrava:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet