Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andos - Vetem Nje Enderr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4I
Nje fjale qe nuk mund ta thoja
Nje ndjenje qe nuk eshte afer më mes nesh
Nje mungese qe une nuk e ndjej
Nje moment ne heshtje dhe plot hidherim

II
Erdhi koha kur ne u bem te huaj
Erdhi koha kur ne armiq u shendrruam
Ishte e kote qe te flisja me
Athua sjemi me ne ata qe ishim
Athua morri fund me t'gjitha qe kishim

Chorus
Sikur te ishim bashke gjithmon
Do beja q'mos ne kete bote
vetem per ty
Shpresoj nje dite do te ma falesh
A me beson tani, se une e ti ne fund do te mbesim vetem nje enderr

III
E thyer tani gjindet diku
E kam bere per te qare sa shume here
akoma besonte se mire jemi
edhe pse e dinte se nata e fundit ishte

IV
E kisha t'veshtire ne sy t'ja them
Ka humbur aq shume kohe duke me pritur
Zhgenjimi ka marr fund per mua
Te lutem ksaj here me ndegjo dhe me lesho
Te lutem ksaj here me ndegjo dhe me lesho

Chorus
Sikur te ishim bashke gjithmon
Do beja q'mos ne kete bote
vetem per ty
Shpresoj nje dite do te ma falesh
A me beson tani, se une e ti ne fund do te mbesim vetem nje enderr

Bridge
T'kaluaren s'mund ta pranoj
Nje Histori qe ishte nje pengese
Deshtuam te jemi nje
Tani nuk shoh me asgje ne mes net te zez

Chorus
Nese do ishim bashke gjithmon
Do beja q'mos ne kete bote
sikur dikur
Shpresoj nje dite do te ma falesh
A me beson tani se kurr nuk do t'ket une dhe ti
A me beson tani, se une e ti ne fund do te mbesim vetem nje enderr

Vetem nje enderr...2x

Dita pa ty tani eshte si nje erresire
Te lutem me fal por ishim vetem nje Enderr
Andos
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: VFM 2010
Festivali: Top Fest 6


Andos - Vetem Nje Enderr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Enderr".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Enderr", por nuk këndohet nga Andos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andos:


Komente 0