A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Andos - Lufte E Humbur


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/06/2013

2013-06-15T00:22:39

Video Production:

EMF Creative

Participating in

Zhurma Show 2013

Participating in

Top Fest 10


Nje mesnate thelle e ndjere
Ku qetesia vret cdo shprese
Hijen tende e shikoj si nje kujtim qe nuk mbaron
Zerin tend e degjoj, si nje trishtim qe nuk pushon
Se c'me vret kur ajo me thot me Harro, me thot me harro

A thua ti s'do kthehesh me
A thua ike pergjithmone
A thua kurr sdo ta kuptosh
Pse luftoja mos harro
A thua ti s'do kthehesh me
A thua ike pergjithmone
A thua neser ti do jesh
Nje lufte e humbur per mua

Kjo qetesi me armiqeson
nuk me ngushellon, nuk me ploteson
e vetmja gje qe me mundon, pse nuk I them ti mos shko
Si them dot nuk jetoj, kur ne sy une e shikoj
se c'me vret kur ajo me thot me Harro, me thot me harro

Pse me le, pse me le te humbas
Kam nevoje te me zgjatesh duart
Pse me le, pse me le te humbas

Sa do t'jemi large, une do te jem prane


Lyrics submited by hadisiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019