Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anduena Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  167
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Anduena Tahiri është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Ka perfunduar shkollen e mesme po ashtu dhe ndjek fakultetin ne Ferizaj. Eshte motra e Labinot Tahirit (LABI) me te cilin ka realizuar dhe bashkepunime. Në vitin 2012, Anduena Tahiri publikon albumin "Live". Më datë 1 Qershor 2015, Anduena Tahiri publikon videoklipin "Vdes E Nuk Pranoj". Muzika e këngës u punua nga Shkumbin Nebihu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga Bug Production. Më datë 3 Qershor 2016, Anduen...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Motra e

Labinot Tahiri (Labi)

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareLive (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blinera Krasniqi

Suanita

Elbenita Kajtazi

Dorina Xerxa

Jehona Lumi

Fjolla Gashi

Fjolla Krasniqi

Arbëresha Hajdari

Viona Shabani

Mjellma Berisha

Tags: Anduena Tahiri, Labinot Tahiri, Ena, Ena Tahiri, Labi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet