A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Anduena Tahiri - Shi Ne Syt E Mi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/07/2012

2012-07-31T17:29:36

ishte vjesht bente te ftoht
un me ty ndjehesha ngroht
e pathyer dhe e fort
e ajo tjetra si acar
te rrembeu si shigjetar
rash si gjethja e thar
u shua gjithqka
lumturi ska
mbeta vetem
merrma jeten
tregon tani si tja bej pa tyy

shi ne syt e mi
plage zemren time te sinqerte
shi ne syt e mi
per ty qe mbraktise pa te drejte[2x]

ti me tjetren dhe un vet
trego si te jem e qet
te te harroj un ne ket jet
e sinqert kam qen me ty
e te fala nje rini
e ti mua veq vetmi
u shua gjithqka
lumturi ska
mbeta vetem
merrma jeten
tregon tani si tja bej pa tyy

shi ne syt e mi
plage zemren time te sinqerte
shi ne syt e mi
per ty qe mbraktise pa te drejte[2x]
shiii...
shi ne syt e mi
plage zemren time te sinqerte
shi ne syt e mi
per ty qe mbraktise pa te drejte[2x]


Lyrics submited by Desperado
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019