Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anduena Tahiri - Ajo Qik  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/02/2013

2013-02-23T16:37:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo Qik" kënduar nga Anduena Tahiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anduena Tahiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anduena Tahiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet