Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Andy Gramm

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Andi Gramo
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Andy Gramm është një autor këngësh dhe dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. SHQIP: Lindur në një qytet të vogël të një vendi të vogël, ka qenë një rrugë e gjatë dhe e vështirë për t'u ndjekur për Andy Gramm. Por pasioni i tij për muzikën dhe talentin ka mbizotëruar! Ai është sot një nga Dj më të njohura në vendin e tij dhe një figurë shumë e njohur në Median. I lindur në vitin 1979 në Shqipëri, emigroi në Itali vetëm kur ishte 16 vjeç. Andy Grammi filloi kështu një rrugë shumë të gjatë në skenën elektronike. ENGLISH:...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorti i

Julkës

Anëtar i labelit

Threedots

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

John Van Ride

Vali Corleone

Julian Mustafa

Erjon Beci

Rati

Rudi

Flamur Cana

Albi Nako

Bojken Lako

Ervin Bushati


Tags: Andy Dj, Dj Andy, Andy Gramm, Andi Gramo

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet