Anesa Bunjaku
Anesa Bunjaku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Anesa Bunjaku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 25 Qershor 2021, Anesa Bunjaku publikon videoklipin "Gjynah". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 4 Korrik 2023, Anesa Bunjaku publikon videoklipin "Dashni". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Blondi Krasniqi & Albos kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0