Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anestezioni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  21
 • Emri i Vërtetë:
 • Rinor Bekteshi
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Anestezioni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Anestezion (emri i vertete Rinor Bekteshi), filloi muziken qysh ne moshe te re gjate vitit 2008. Gjate asaj kohe ai solli disa kenge te ndryshme me artist te ndryshem si me 2ton, Kobra (TBA) e shume artist te tjere. Anestezion ben pjese ne grupin "BadBoys 4life" me artistin nga Shqiperia Stresin. Ne vitin 2009, Anestezion publikon baladën e titulluar "N'Mendime", e cila gjatë asaj kohe ishte një ndër baladat hip-hop më të pëlqyera dhe me të dë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

5
6
5
2
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ex King

Sacrifice

Explicit

Master-L

Overlord

Liil Craizy

Rascom

D-Komit

Miril

Mr.Trimi

Tags: Anestezioni, Anestezoni, Anestezon, Anestezion, Rinor Bekteshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet