Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Anestezioni - Lidhja Ma E Fort

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lidhja Ma E Fort".
3. Video është e këngës "Lidhja Ma E Fort", por nuk këndohet nga Anestezioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anestezioni - Lidhja Ma E Fort  (Feat. Kinox & Neggos)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kinox

Featuring

Neggos

19/12/2008

2008-12-19T20:43:15+00:00Intro Kinox:Yeahh Rblin BeatsAnestezioni Kinox and Neggos

Rap 1 Anestezioni:
po dal edhe 1 here me qet fllow me qet stil
qa m ha mu ty at dhem a e nin veten stabil
jom kon edhe jom se kom as 1 defekt
bashkpunimi jon i ron seni del shum prefekt
negos kallxoju ktyne se kush e ka mbretnin
anestezion e kinox ki pasoja kur ti nin
normalisht sjom vet raporter 0 2 9
ski me ni kurr mat mir ski me pa kurr mat gjon
bona shum negativ nese aty o nevoja
saher pom qelet goja ty pot kap paranoja
edhe vet e ki vrejt se un jom i veqant
me 1 sen shum tkallt aterroj si xhigand
kur bjen puna te un mati fjalt sa ma shum
edhe pse sum ka hije me 1 klik t qes n gjum
pi shoh tjert sharun veten nalt tu e majt
inside outside jom reper south side

Reff 2X Kinox:
Anestezion Neggos E Kinox gangsta Support
Prej Prishtine en Prizren na jena lidhja ma e fort
Ku jon Tjert Nuk pi Shoh Un pi vrej po spi njoh
Skena ka Plot Repera po si na nuk ka asnjo

Rap 2 Kinox:
okej ren pi hina qitasht na kejt pej fillimit
nese rapi ndryshon une i pershtatna kti ndryshimit
jo babs kejt e dini qe me mu nuk keni shans
nese sy nuk po ju mushi shkoni n 100 pidha t nans
nuk livdohna mo pa pas moti e kom kry un at faz
e qata qe sot e mushi neser nuk pritoj me shpraz
ni njeri qe pretendon per ma von e e meriton
po edhe mos ja dasht ky hiq karit si kallzon
anestezion bashk me neve e bon rapin sa ma ron
une kinox bashk me negos ta rrzojm komercialin ton
apet me ato t vjetren ku ka problema e cfirena
merri kejt paret e botes edhe bindu qe nuk blehna
veq njo e kom mi kry e kom ni zot e jo 100
veq ai qe hini n dor tem tash en distanc me mu po rrin
as un sjom perfekt te un dopsirat skan efekt
qysh e thash me rap luj koqe e tjeter kun i fitoj lekt

Reff 2X Kinox:
Anestezion Neggos E Kinox gangsta Support
Prej Prishtine en Prizren na jena lidhja ma e fort
Ku jon Tjert Nuk pi Shoh Un pi vrej po spi njoh
Skena ka Plot Repera po si na nuk ka asnjo

Rap 3 Neggos:
n´rep i ran hala ksai here veq me nxet
me neve sta qet ka na vet kerset
qa po pret kur jom me kllik e jo vet
qa po flet kur e din qe jav marr met
termet une boi per piet un ju qoi
me zemer e boi e lshoi me zemer e knoi
t´qi n´komercial kreit e din jom real
n´rep un e thom temen kadal ti pak nal
siom bish djal po jom i rritun n´mal
siom bash normal kadal po met pa fial
jom asi njeri qe prei repit nuk dal
jom asi njeri qe nuk ta bon um fal
anestezion e kinox bashk me negos ton
inatin sun e man kur repi o shum i ron
prapa vi neggos kit qim nane pe bon
tret t´gjan po shihet kush ren po man


Reff 2X Kinox:
Anestezion Neggos E Kinox gangsta Support
Prej Prishtine en Prizren na jena lidhja ma e fort
Ku jon Tjert Nuk pi Shoh Un pi vrej po spi njoh
Skena ka Plot Repera po si na nuk ka asnjo


Ky tekst u dërgua nga Gonni   Heliumi
Më Shumë Këngë Nga Anestezioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet