A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Anestezioni - Nuk Po Bami Palidhje  (Feat. Pitti & Rm)


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/03/2011

2011-03-31T18:49:04

Featuring

Pitti

Featuring

Rm


RM: Reptura 1

I musht mllef me do repera që ju ka dal afati
puna tyne mo e pat spo ju hec as sahati
takati i ka lshu skan fuqi as me qit zoh
kan provuh shum her po qeshtu se ken ba
mo jaran mos u ngut menoj mir ni her pasojat
se qe po ma nin zanin ty kapin paranojat
gojat mshelni po ju tah asni fjal sdu me ni
bjer punen aty shpulla gojes per me t'hi
vi ti qi krejt qa i ki ma mir kqyre punen
bi ksi sene qe demtojn e po tloj me behane
me ni trane trahatoj skem nevoj ma shum me zgat
qiftin tane me lan spital 1 muj dit me nejt raht
po gabon jarahn mos e shtin veten ma fell
mos ja msy laberetit se po hine e mo sun del
merre si kshill si paralajmrim nese hin
zonen tone mrapa ma ski ma kthim yeh


Lyrics submited by Detti Detti
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019