A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Anestezioni - Monaco


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/11/2018

2018-11-27T17:00:00

Lyrics:

Anestezioni


Hala po boni filma nuk jeni killman po vij per biznes nuk po vij per mikillman jam shum bizing me vete maj nje uzi nuk pi nargile po llozdron po pi caj rusi korrjeri jem pri moske syt jan njo pri maske hala kam kilometra me mall prji gjirokastre marocinin se thiri manjana coupe and gent tu mthir tony Montana loqkat me ngjyr si rihana tu pi marijuana e djemt si gorilla nmilano puntor me nji hart crimi albanes tu isill me shqiptar se cka syt si japoneze e di pse pom heqin mka rra thika mesit se vet loqka jote per mu ka hejkezit ajo mu deshti tu ibo lekt ezeza met zez

[REF. 2x:]
Tu bo lekt e kufinit si narco narco narco 20 bandita nmonaco Monaco Monaco tu bo lekt e kufinit si narco narco narco 20 bandita nmonaco Monaco Monaco

Leji ato fore ti lekt nato filma nime eki me tni me benjeri se be cka ndodh ma bo zile korrieri kur shkon puna keq nkufi ndrrohet shoferi ngom njeri krejt ca ikom nbagazh sdu me mhup njeri krejt ca ikom prek du mi zhduk njeri per siper meri krejt njeri bej shantazh edhe del njeri thell thell se hina shum thell pare tpista edhe good small edhe mrena nese bje ki me ni zonin tem dhurat me pa rensi gardijani tka pru tel korrjeri jem prej moske ivrani edhe njoni u kap me 20 kila tu kalu nga amster domi jo nga roter domi

[REF. 4x:]
Tu bo lekt e kufinit si narco narco narco 20 bandita nmonaco Monaco MONACO tu bo lekt e kufinit si narco narco narco 20 bandita nmonaco Monaco MONACO


Lyrics submited by LEART HOXHA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019