Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anestezion - Si Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Na".
3. Video është e këngës "Si Na", por nuk këndohet nga Anestezion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Anestezion - Si Na Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/04/2019

2019-04-27T16:00:11+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Na" kënduar nga Anestezion.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

GeryC - Si Na

Verse 1
Njisoj po t'ndjenj
Dhe pse nuk jemi pa
Kerko ca dush zemer
Krejta ti jap
Po t'ndjenj Po t'ndjenj
Edhe ti e din sesa
Jam tu t'njek une ty
Ne cdo hap
E mir e din
Se si jena kon na
E ti e din
Se sa her sjemi pa
Po du me ardh
Dhe me tpas ty n'krah
Se me ty kejta i boj un

AAAAA

Chrous X1
Kur je me mu t'jap medaljen e art
E prekim qiellin dhe diellin (AAA)
E ti po prekesh kur t'shohin ata
Se jo kerkush sun e bona si na
Me bo miljona
Dhe pse ti je larg
Sa keq po nina kur folin ata
Per mu je e vetmja
Qe jeten e jap
E ti e din qe kerkush sun na nda

Verse 2
Jom tu pa vec ty
Nuk ka t'jera pereth
Edhe nese ka baby
A bon me dit pse?
Kur po hina po hina
N'qytet
Ata nuk na nalin bojn foto
Direkt
Se jena sonte na sonte me nejt
E kena boten na boten na kejt
Kur jam me ty une jam shum i njejt
Ata vec
Hating and Hating and Hate

Chrous X2
Kur je me mu t'jap medaljen e art
E prekim qiellin dhe diellin (AAA)
E ti po prekesh kur t'shohin ata
Se jo kerkush sun e bona si na
Me bo miljona
Dhe pse ti je larg
Sa keq po nina kur folin ata
Per mu je e vetmja
Qe jeten e jap
E ti e din qe kerkush sun na nda

Mr. B - Si Na

Nuk ka dek repi po kan dek
njerzt qe boj hip hop madhefakezz

Ref:
kot hin naper bit sun e bon si na
madefakez hi nrep amo nuk ki si na
ti po thu se neve ju na kini gjithka
une shum mir e di se ju nuk jeni kerka

Mega-G:
comon henzap bejbi vi prap
eja ma ngat se em ki per cdo nat
em ki deri sat agon mengjesi
eii zemer ti mirmengjesii

kur ndrroj stil tjert morin inati
normal veshna xhan taman shag per asfallti
un kur boj kang tjert veq kritikojn
smorin vesh ntexte thojn kungja po mbojn

eii o haver mu ki bo monoton
pse po fol per mu kur ty nuk ta don
nuk ta don dihet repi mu em don
qai qi po knon ti nenstop e ngon

e ngon se baba ka idolla
une ngona edhe nese kollna
e ma ka nis lemza si shum po mpermenin
sguxojn me na nal e veq me fjal na rrehin

Ref:
kot hin naper bit sun e bon si na
madefakez hi nrep amo nuk ki si na
ti po thu se neve ju na kini gjithka
une shum mir e di se ju nuk jeni kerka

Mr.B:
direkt pi gjuna mikrofonit
fjala jem si grushti i Tajsonit
un nuk luj rol amo rola po m'lujn
saper mrola haver i mrolna gjith kujt

kullerave repin ja qes pi hujit
lemi ti reperat ti hupi pi ktuit
jan pik dojn venin me ma nxan
repin tju qart baba ja le shtatzan

mr.b apetit naper rima
saher qe po vina hitat i bina
une pi gjuna atina e ktina
ju jeni fallco ei made in china

goja m'qet pluma goja m'qet kanun
une vi ta kalli repin direkt pi nkatun
o ka tunen edhe fort o ka sillet
mega-g mr.b keit veni dridhet

Ref:
kot hin naper bit sun e bon si na
madefakez hi nrep amo nuk ki si na
ti po thu se neve ju na kini gjithka
une shum mir e di se ju nuk jeni kerka

Unix - Si Na

Unix-ref:2x
Si na nuk ki pa e ski ni ti kerka
po thu qe s´knojm mir po hajt bone ti si na
neve na gjen aty ku pi muzikes tmir veni shemet
e neper qisi vene veq emni jon permenet

UniX:
Po don me gjet si na po hajt gjeje
knej qon fjel e knej ki qef me nejt veq afer meje
po mu sma nin ti qka thu une e di kush jom
e qka me bo qe se pranon qe si na ki qef mu kon
aha ki qef mu bo si na aha po apet se bon si na
po na jena perfekta e ti sje kerka
UniXi deri sa ktu ko mu kon kerkush sem zavendson
se jom numer njo veq qishtu o ka ma don
se e kom per zakon jom ma shum se sa qe ti menon
se une msova vet e ti po pret dikush t´mson
tipat si na let e kan qe tkonojn e do qer qishtu sun e bojn
se edhe en shpi kur na ngojn durt nalt i qojn
e lemo en club edhe 100 qer aty mu kon
po apet neve na presin qe veq ni kong na mi thon
na e bojna shitin na e bojna hitin KUSH? naa
ti thuj qka tdush po hajt bone ti si naa

Unix-ref:2x
Si na nuk ki pa e ski ni ti kerka
po thu qe s´knojm mir po hajt bone ti si na
neve na gjen aty ku pi muzikes tmir veni shemet
e neper qisi vene veq emni jon permenet

DabBauS:
Tungi Tungi
Per pidhat puqi puqi
na Po vijim me ni hitt
Si pidh none Unix Kapuqi
Kit repin une Unixi e dojna
Ton e dijin se vetem na Repin e bojna
Kush pe na sheh per tekste na njekin me milionaa
Jena Bossa kreit nga Kosova
N´kllab tonin Femnat dojin me flejt me mu
Spo dojin me shku n´shpi naten e un po dojin me kalu
Dalim 2-t sna nin per kerkon hecim gjon
Repera si do do per ne kurgjo sion
na i kena krejt ti kurgjo ski
neve na gjen ku duhet e ti me man hala thmi
dabbaus beiibi em ngjoj ton
ky osht flow i jemi kurr sma kalon

Unix-ref:2x
Si na nuk ki pa e ski ni ti kerka
po thu qe s´knojm mir po hajt bone ti si na
neve na gjen aty ku pi muzikes tmir veni shemet
e neper qisi vene veq emni jon permenet

DabBauS:
Mos lyp me ardh knej kur na ktu jena
na e kallim venin e ti kqyr qysh em hi mrena
si na se bon kerkush na jena ndryshe
ti po thu qe je shum i mir kadal se pi bjen msyshe
une e kom per zakon me kall en mikrofon
se pa dabbausin clubi nuk bon
tash edhe me unixin en bashkpunim
ajde dikush rrxoma qit venin tim

UniX:
I dini emnat ton na e bojm perfekt si gjithmon
ju pelqen edhe kur veq refrenin jena tu e thon
dijm me bo mir e kena let
ti svet per mu po emnin tam ma nin vet
don mu bo si na e po bohesh kishe spo don
don mi kall si na e qdo fjal qe e ki fol per ne i ke ra pishmon
po sun bohesh kurr se na ndryshe pi qerve jena
se senet qe duhen per rep na bash qato i kena

Unix-ref:4x
Si na nuk ki pa e ski ni ti kerka
po thu qe s´knojm mir po hajt bone ti si na
neve na gjen aty ku pi muzikes tmir veni shemet
e neper qisi vene veq emni jon permenet

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Anestezioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë