Më mbaj mend (për 1 muaj)

Angela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Angela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Prill 2017, Angela publikon videoklipin "Fake Love". Më datë 15 Nëntor 2019, Angela publikon videoklipin "Ai". Më datë 18 Gusht 2020, Angela & Altin Ranxha publikojnë videoklipin "Dridhe At Shami". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti & Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ndreaj

Dana Jo

Kristjana Pepa

Irida Pojani

Fiera

MeriAna

Ojsa

Argneta Thaqi

Elli

Donika

Tags: Angela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet