Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Myzeqarja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  65
  • Emri i Vërtetë:
  • Anila Bakiasi
  • Vendlindja:
  • Lushnje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ani Myzeqarja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në Maj 2007, Ani Myzeqarja merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Vetem...". Në vitin 2010, Ani Myzeqarja publikon albumin "Cupat E Myzeqese" Më datë 27 Shtator 2011, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "Va Moj Valle Mos Mbaro". Më datë 30 Korrik 2013, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "O Divjake E Bukur". Në Nëntor 2013, Ani Myzeqarja merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Jo Jo S'bej Shaka". Më datë 30 Dhjetor 2016, Ani Myzeqarj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥Cupat E Myzeqese (2010)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Balili

Ona Vasjari

Rilinda Velaj

Dëshira Haxhi

Paro

Teuta Dyrmishi

Tefta Kondo

Evgjeni Çuli

Griselda Pepa

Blerta Agolli

Tags: Ani Myzeqarja, Ani, Anila Bakiasi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet