Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ani (Top Fest)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Ani (Top Fest) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Prill 2006, Ani merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Pa Ty Do Jem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enia

Eniada

Nilsa Hysi

Olta Juba

Matilda Mati

Olta Kaferi

Migena Rinxhi

Zhorzheta Sota

Ola

Xheni Bekolli

Tags: Ani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet