Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ani Myzeqarja
  • Emri i Vërtetë:
  • Anila Bakiasi
  • Vendlindja:
  • Lushnje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  65

Ani Myzeqarja është këngëtare e njohur. Në Maj 2007, Ani Myzeqarja merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Vetem...".

Në vitin 2010, Ani Myzeqarja publikon albumin "Cupat E Myzeqese"

Më datë 27 Shtator 2011, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "Va Moj Valle Mos Mbaro".

Më datë 30 Korrik 2013, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "O Divjake E Bukur".

Në Nëntor 2013, Ani Myzeqarja merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Jo Jo S'bej Shaka".

Më datë 30 Dhjetor 2016, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "Arome Jugu".

Më datë 6 Dhjetor 2017, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "Kotelja Ime".

Më datë 7 Dhjetor 2018, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "Qejfliu Djema Qejfliu".

Më datë 19 Korrik 2019, Ani Myzeqarja & Marjol Rrapaj publikojnë videoklipin "Fiksimi Im Je Ti".

Më datë 2 Nëntor 2019, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "Perla E Myzeqese (Kolazh)". Teksti i këngës u shkrua nga Ani Myzeqarja, ndërsa orkestrimi u punua nga Rino Boci.

Më datë 21 Dhjetor 2019, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "Gezuar Vitin E Ri". Muzika e këngës u punua nga Rino Boci, teksti u shkrua nga Ani Myzeqarja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rino Boci.

Më datë 8 Korrik 2020, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "E Vendosa, Do Te Marr". Muzika e këngës u punua nga Ani Myzeqarja & Rino Boci, ndërsa teksti u shkrua nga Ani Myzeqarja.

Më datë 22 Janar 2021, Ani Myzeqarja publikon videoklipin "Molle E Kuqe". Muzika e këngës u punua nga Rino Boci & Ani Myzeqarja, ndërsa teksti u shkrua nga Ani Myzeqarja.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet