Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Fushe-Bulqize 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Anida Rexha është një poete. Anida Rexha eshte nje vajze e lindur ne fshatin Fushe-Bulqize te rrethit Diber. Ajo ka emigruar ne shtetin Grek bashke me familjen e saj qe ne moshen 5-vjecare. Aty ka mbaruar studimet deri ne ato te nivelit te shkolles se mesme dhe eshte larguar nga Greqia ne vitin 2013 per te vazhduar studimet e larta ne Tirane per Gjuhe Angleze ne universitetin privat, "Albanian University" nga ku eshte diplomuar ne korrik te vitit 2016. Shkrimi eshte pasjon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Laureta Durmishi

Edisnajda Xhihani

Gjuljana Marku

Oriada Dajko

Mersina Makollari

Flogerta Krypi

Silvia Hametaj

Franceska Ramadani

Simona Shalcanj

Kaltrinë Uka

Tags: Anida Rexha


Komente mbi këtë artist