A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anika Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Anika Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Anika vjen nga nje familje muzicientesh. Ajo eshte mbesa e Tomor Berishes dhe xhaxha ka Robert Berishen. Qe e vogel ajo me zerin e saj te bukur punonte kenge te ndryshme per femije. Me ato kenge ka marre edhe shume cmime ne koncerte muzikore. Tani ajo ka edhe motren e vogel e cila eshte kengetare Alda Berisha. Shkollen fillore e vijon ne sh.k "Dardania" Prishtine dhe jeton ne Dragodan. Jeton me nenen babain dhe motren Alden. Në Korrik 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinera Jashanica

Sala Jashari

Albana Berisha

Elta Ademi

Lorina Dula

Blinera Muzhaku

Erza Hoti

Roza Sadiku

Arbnora Rexhepi

Vesa Berisha


Tags: Anika Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019