A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anila Kodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Anila Kodra është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 18 Maj 2016, Anila Kodra publikon videoklipin "Testament Per Gjithe Dynjane". Më datë 22 Qershor 2017, Anila Kodra, Ndue Shytani & Fran Kodra publikojnë videoklipin "Lidhe Qenin". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Fran Kodra....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kjara Pepushaj

Leonilda Brozi

Domenika Roci

Emanuela Neçaj

Klaudia Celaj

Govi Reka

Florina Gjoka

Vera Qarku (Toska)

Elvira Fjerza

Lisa Bujaj


Tags: Anila Kodra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019