Official Video

Anila Lilaj - Jena Nalt  (Feat. Vagabondi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/10/2016

2016-10-13T15:00:58

Featuring

VagabondiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Nalt" kënduar nga Anila Lilaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anila Lilaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mary X - Jena Nalt

Pjesa 1

me shok mke perdit tu qellit
tu leviz me gjana nmakin
levizim neper lagje pa patenta
policia e di se luhet me paleta

me qunat hecim krejt bashk
kush do probleme na ke bashk
bashkum jena si vllazni
Sikur shqipet qe jan qeli

e bojm lekum neper bot
policia mrapa per ta ash e kot
qunat japin alarmin per rrezik
largohna pa gjurm me ne ska armik

cunat i kena afer veq fol
direkt vin shqipet e tfusin ndor
shqipet jan neper cepa trrugs
kur ngjohet krizma ti mu zhduk

kam shok me vete nuk bojn kot
e se beson e gje nkroskot
luj me muziken se kam talent
kanga jeme ma shum se ti vle

shokt e mi zdim me pa shtremt
po ju plasni se kena talent
folni 2-3 fjal nmikrofon
ju kujtoni se keni bo boll

fuck per ata qe na kan inat
suksesi jem hec si sahat
ju tjerve sju hec biznesi
veq keni ngel te interesi

teksti jem ka vler sa ju
boj kong me kuptim jo si ju
jeta perditshme na ka bo kshu
rrespekte per krejt qe mdun mu

Refreni
Jena naltttt ku ju hic nuk na shifniiiii
suksesi na njek vet ju besoi na nifni
muziken deri mvdekje skam me nal
shqipet e din se me ne ska fjal

Pjesa 2

Jan cunat neper lagje
nese ju doni luft ktu ska paqe
matuni mir se ku shkelni
se permdryshe ju gjall nuk delni

cunat jan msu naten verdall
patrullime me cunat mahall
zona ruhet e dria nizet
pistoleta del e inat g drillen

jeni tvegjel per ket pun
bani mir hunen me e ul
se gjaku plas e tymi del
nata asht e jona me tt nbel

shokt e mi nuk din dorzohen
nese tzit vin na e bojm tonen
zemra ju drillet kur cunat vin
me hekra rrin gjithmon nmakin

si thom vetes artist
dhe pse kam talent
tekstet e mia kan kuptim
kangt i boj veq per cefin tem

keni inatin me mu sem rruhet
kush ka inat me mu le tkruhet
cunat i kam tvesh si bandita
per mu shqipe te qajn thika

Shonak - Jena Nalt

Ref
Jena Nalt ato pse xhelozojn
ato ca po kann
ato kur do pushojn
llafet pa fund dalin bllof se
Jena nalt

Verse 1:

Ta kam shpreh dhe me veper
ta cova ne leter
kur dush prezantona patjeter
sa do mundohesh me kopju esht thjesht lodhje tepert
Ndoshta e kap me autotune por
kam stilin e vjeter
besniku qe esht i beses qendron deri nfun
se kom tradit mu mbur me thon qe ska si un

ke bo gabim me djalin nuk jom tip qe maj hatrin
kurr nuk ta kom dasht tkeqen po kta tut kot llapin
po folin per muziken sikur me pas fol per arin
sbashkohem me oferten prap per mu je vari ahaha

Sjam perfekt , jam unik, e boj rrapin si magic
Kur them pik dhe pik se kam dor ty me tfik
se gjona tnalta , i kam bo kto me koh
Nmikrofon po mbon si horr
smeret fama me zor

Ref
Jena Nalt ato pse xhelozojn
ato ca po kann
ato kur do pushojn
llafet pa fund dalin bllof se
Jena nalt ato pse xhelozojn
ato ca po kann
ato kur do pushojn
llafet pa fund dalin bllof se
Na na na

Verse 2:

Kurr vij un u mush plot
Ske ca bo vec derdh lot
mos meno se esht kot
Nese don problem midis nesh nuk ke shanc
Un nis e qesh me ty normal ça tjeter me bo

Kudo qe po shkel shof vetem bloz
me drog tndezun ndor i bom overdoz
Numrin ti ma ke nqf do ather le tkontaktojm
kur dush le takonha bujrum ta shohim

Ta thej nofllen ntok tlej tlym ngjak
Bone gafen e njëher mbasi vij click clack
shneti nradh tpar e ttjerat vijn mbrapa
ju hecni me centimentra un heci me hapa

Mbyllesh ndhom e don ,me kon dikush tjeter
mendimi per mu tshkakton infrakt ën zemër
je teper i lezetshem sa her si tshoh nkom
telat smund mi prek kush se per to ti jap ndor dhomt

Ref
Jena Nalt ato pse xhelozojn
ato ca po kann
ato kur do pushojn
llafet pa fund dalin bllof se
Jena nalt ato pse xhelozojn
ato ca po kann
ato kur do pushojn
llafet pa fund dalin bllof se
Na na na
Më Shumë Këngë Nga Anila Lilaj:

Më Shumë...