Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  62
  • Vendlindja:
  • Durres 
BIOGRAFIA: Vaga është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai ka lindur ne Durres dhe ka jetuar shume vite ne SHBA. Vagabondi mbetet nje nga repistet me origjinale ne tregun shqiptar. Ai ka nje stil te vecante shprehes. Ai nxjerr ne pah veshtiresite e hasura ne emigrim dhe i sherben pa rezerva per degjuesin. Vagabondi duhet vleresuar mbi te gjitha per besimin e madh qe ai ka ne vetvete dhe gjithashtu per te thenurit e gjerave ashtu sic jane. Më datë 27 Maj 2007, Vagabondi publikon videoklipin "Nenat S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥Me Bo çapen E Bukes

Albanian King Of Hip-Hop


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albboy

Jointinjo

Leuname

Shadow

AK

Eagleye (Kiameti)

Bohemi

Tidra

Blazer

Rameka

Tags: Vaga, Vagabondi, Vagabondi, Vagabond


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet