Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Pasion Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

(2x)
zemer pse nuk vjen
koka po me dhemb
thua se me don
zdi a te besoj
pastaj me genjen
ne vetmi me len

refrain: (2x)
ti je aji qe gjumin ma ke prish
shpirtin tim, ma ke rroberu
zemren ma bere djal cop e grim
e tani me je larguuu
aaaaa
naaaanaj
naj najnaj
(hajdee)
(2x)
Zdi qfar po mendon
pritja po me lodh
thua se me don
zdi a te besoj
dua te harroj
me nuk dot kujtoj

refrain: (4x)
Ti je aji qe gjumin ma ke prish
shpirtin tim, ma ke rroberu
zemren ma bere djal cop e grim
e tani me je largu


Ky tekst u dërgua nga Ronaa

Anila Mimani - Pasion Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasion Dashurie".
3. Video është e këngës "Pasion Dashurie", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente 0