Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Something is going on
Very very strange and very exciting
For the all the ladies

Baby, zemer, shpirt e xhan mos luaj aman
Se pa ty nuk mund te rri vetem ty te kam (2x)

(listen now girl)
I remember the time, the place,
when for the first time I kiss you
Baby, now is too late, but I miss you
You’re my only girl, and you will always be
Never I don’t wanna see you baby crying for me
I was taken it so slowly, I’m lonely, lonely
Everyday I’m so lonely, baby why don’t you want me?
Give me one more chance to show you
How much I love you?!
I will change, I promise you, ‘cause I don’t wanna lose you

Kohen qe kaluam bashke ne, jo nuk mundem ta harroj
Se pa ty i humbur jam, per çdo dite une te mendoj.

Pyes veten: kush ka faj?
Dite e nate per ty pa qaj.
Veç tek ti mendja me rri
Dhe ti mire e di!

Baby, zemer, shpirt e xhan mos luaj aman
Se pa ty nuk mund te rri vetem ty te kam (2x)

No, no worries, no cries,
‘cause everything will be alright
Just let me try, don’t say me bye-bye.
I’m looking to my eyes, believe me, no more lies.
Baby, just replace, that’s makes survive.
Hey, beautiful baby, don’t let me my baby
‘cause you got me crazy, why don’t you love me?
Give me the time, give me the chance, either want every girls
Baby, now is too late, but that can be placed.

Kohen qe kaluam bashke ne, jo nuk mundem ta harroj
Se pa ty i humbur jam, per çdo dite une te mendoj.

Pyes veten: kush ka faj?
Dite e nate per ty pa qaj.
Veç tek ti mendja me rri
Dhe ti mire e di!

Baby, zemer, shpirt e xhan mos luaj aman
Se pa ty nuk mund te rri vetem ty te kam (2x)


Ky tekst u dërgua nga Noah Kola

Anila Mimani - Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby".
3. Video është e këngës "Baby", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente 0