Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Zemra Ime Nuk Eshte Cigare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

vete me ngacmove her te dua her s'te dua eja sot ta djegim fare ti me thua por dashuria nuk ka fjale dhe premtime smund ta vjedhesh me nje puthje zemren time

Ref:
Ulu pak me mua dhe me thuaj baby cfare kerkon si femije i vogel ti mos luaj se keshtu nuk shkon me mua mos ndiz e shuaj zjarre zemra ime s'eshte cigare ti sja ke haberin djal lere fare

harroje boten kete nate jeto me mua te shikoj cfare ke ne zemer sa te duaaa
por dashuria nuk ka fjale dhe premtime s'mund ta vjedhesh me nje puthje zemren time

Ref 3:
Ulu pak me mua dhe me thuaj baby cfare kerkon si femije i vogel ti mos luaj se keshtu nuk shkon me mua mos ndiz e shuaj zjarre zemra ime s'eshte cigare ti sja ke haberin djal lere fare


Ky tekst u dërgua nga Ajda

Anila Mimani - Zemra Ime Nuk Eshte Cigare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime Nuk Eshte Cigare".
3. Video është e këngës "Zemra Ime Nuk Eshte Cigare", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente 0