Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Anila Mimani - Kthehu Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

10/04/2009

2009-04-10T14:14:05+00:00Mu largove me pas mbeta ne vetmi jeta ime ta kam than je vetem ti..te kam dashur shum...
Mu largove me pas mbeta ne vetmi jeta ime ta kam than je vetem ti..te kam dashur shum...
Vetem ti je aj qe ben per mua vetem ti tjeter gje ne jet nuk dua kthehu ti ktheu mos me mbaj inat kthy ti perqafime do te jap..Vetem ti je aj qe ben per mua vetem ti tjeter gje ne jet nuk dua kthehu ti ktheu mos me mbaj inat kthu ti perqafime do te jap.
mu largove the me fal dhe me kaq mbaroj te ndegjoj por as nje fjal me nuk e kuptoj te kam dashur shum..Vetem ti je aj qe ben per mua vetem ti tjeter gje ne jet nuk dua kthehu ti ktheu mos me mbaj inat kthy ti perqafime do te jap


Ky tekst u dërgua nga  qendresa
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet