Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anila Mimani - Ne Zemer Te Ruaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

ME PELQENTE KUR EMBEL ME FLISJE LOT TRRISHTIM
ME PELQENTE KUR TI ME THERRISJE SHPIRTI IM
ME PELQENTE KUR NE DHOM TE PRISJA DHE TE PRISJA GJAT DERISA TE BEHEJ NAT

REF

NE ZEMER TE RUAJ NE ZEMER TE MBAJ NE ZEMER TE RUAJ PERGJITHMON SI ME PAR x2

KTHEHU TE ME THUASH FJAL TE EMBLA LOT TRRISHTIM
TE MA GJESH KU PO ME DHEMB ZEMRA SHPIRTI IM
TE ME COSH MESAZHE DASHURIE DHE TE FSHIHESH TI PORSI NJE FEMIJE

REFx2

KTHEHU PRAP TI SHPIRTI IM DHE ME JEP PAK NGUSHELLIM ZERIN TEND UN TY KAM NEVOJ TA DEGJOJ x2

REF x2


Anila Mimani - Ne Zemer Te Ruaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Zemer Te Ruaj".
3. Video është e këngës "Ne Zemer Te Ruaj", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:


Komente 0