Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anila Mimani - Karajfili Dhe Zambaku

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karajfili Dhe Zambaku".
3. Video është e këngës "Karajfili Dhe Zambaku", por nuk këndohet nga Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anila Mimani - Karajfili Dhe Zambaku  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

11/05/2013

2013-05-11T06:31:31+00:00O karajfili dhe zambaku
paskan çel o per bukuri
paskan çel o per bukuri

O ku me je mi goce lales
se pa ty o moj s'mund te ri
se pa ty o moj s'mund te ri

O karajfili kuq si gjaku
salltanet o per djemt e ri
salltanet o per djemt e ri

O mu me ty me ka zan meraku
si tja boj o hallit s'e di
si tja boj o hallit s'e di

O karajfili plot me er
qe t'vejn gocat ne saksi
qe t'vejn gocat ne saksi

O ti çel dimer edhe ver e
un pa ty aman s'mund te ri
un pa ty aman s'mund te ri


Ky tekst u dërgua nga Redina   ejsi1999
Më Shumë Këngë Nga Anila Mimani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet